Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS! Kemény szem, allergia,...

SOS! Kemény szem, allergia, kontaktlencse. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Kb masfel honapja van lencsem, és mikor először hasznaltam, ugye a “hozzaszokas” folyamatában, a jobb szememnel éreztem kis fajdalmat, felül, illetve mintha megnagyobbodott volna a szemgolyom, kemény is volt. Ez eltunt, megszoktam, de mintha most megint ez lenne viszont! Allergia szezon van, es mikor tegnap vettem ki, elég vörös is volt a szemem tőle. Ma nem volt rajtam direkt ezért, viszont, megintcsak kemény a szemgolyom faj is, kicsit a fejem is, egyébként nem vörös, csak egy piciket, de az szerintem ahogy vakartam az allergia miatt. Ez mitol lehet? Lassan suli, szeretnek kontaktlencset viselni, viszont nem tudom, hogy egyáltalán ettől van-e.

2019. aug. 30. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A kontaktlencsetol van.
2019. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza oda ahol a kontaklencset vetted,ott kéne erdeklődnöt.
2019. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!