Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kiesett a próba lencse a...

Kiesett a próba lencse a szememből?

Figyelt kérdés

Ma tesiórán kiesett a próbalencsém az egyik szememből.

Elmentem az optikushoz holnap adnak másikat.

Ez mennyire gyakori jelenség? Mert így elég drága lesz a lencse ha 1 hetenként elhagyom


2019. szept. 5. 19:50
 1/8 anonim válasza:

Sose dörzsöld meg a szemed.

Nekem negyed év volt megszokni, megtanulni rendesen a be-ki vételt. Ez előtt én is elhagytam. Mindig tükrös asztalon rakd be, hogyha lepotyog ne a földön keresgéld mert az életbe nem találod meg. Fél év múlva már sötétbe is berakod, és egész nap észre se veszed, hogy bent van.

2019. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincsen bajom már a be ki vétellel.


Attól kieshet, hogyha nagyon leizzadok mondjuk belefolyik a szemembe az izzadság? Mert nem dörzsöltem meg semmi.

2019. szept. 5. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy köze lenne a jelenségnek a tesiórához, valószínűleg száraz volt a szemed. Első pár alkalommal nekem is volt ilyen, hogy magától dörzsölés nélkül kiesett, de nekem nagyon könnyen szárad ki a szemem alapjáraton. Tarts magadnál műkönnyet, és néha cseppents vele a szemedbe!
2019. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gyakori, velem 25 év alatt egyszer fordult elő. Valószínűleg rosszul tetted be. Talán eleinte jobb ha 1 napos lencsét veszel, abból nem annyira baj, ha elhagysz egyet.
2019. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehet rosszul betenni? Reggel 7-kor betettem majd rá 6 órával kiesett..
2019. szept. 5. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem gyakori. Nekem csak akkor esett ki, amikor valami új lencsét próbáltam ki, és nagyobb volt az átmérője egy hangya🌳sznyival.

ha gyakran előfordul kérj kisebbet, vagy más görbületűt.

2019. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gond van a lencsével vagy a lencse méretével. Mit mondtak az optikában?
2019. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmit csak adtak másikat.
2019. szept. 9. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!