Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véletlen kontaktlencseben...

Véletlen kontaktlencseben tusoltam kb 2 percig?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem hogy benne van a szememben. Mikor eszembe jutott gyorsan kivettem és megmostam a folyadekban majd beletettem a tartóba éjszakára.


Havi lencserol van szó. Lehet tőle bajom?


2019. szept. 11. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2019. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb inkább hagyd bent a tusolàs végéig, csak figyelj, hogy ne menjen víz a szemedbe. Többet ártasz azzal, ha vizes kézzel kapod ki a szemedből.

Amúgy egyszer-egyszer belefér, semmi bajod nem lesz tőle. Arra kell figyelni, hogy lehetőleg ne menjen víz vagy tusfürdő a szemedbe.

2019. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most szálltam ki a zuhany alól kontaktlencsében 2 perce, még élek. Sosem merült fel bennem, hogy bármi baja lenne a dologtól és sok év tapasztalat alapján nincs is. Néha napján szaunázni és gőzfürdőzni is szoktam benne, amit már én is húzósnak érzek, de abból se volt még eddig problémám.
2019. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már 7 éve folyamatosan kontaktlencsében zuhanyzom, sőt hajat is úgy mosok mert olyan rossz a szemem hogy anélkül alig látnék valamit. :) Nyugi semmi bajod nem lesz ettől.
2019. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!