Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezt a problémát valaki meg...

Ezt a problémát valaki meg tudná nevezni, vagy tud rá módot, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Furcsán fog hangzani, nem tudom értelmesen elmagyarázni sajnos ezt. Amikor itthon vagyok máshogy érzem a szememet, érzékeny a fényre, ha a szemembe süt a nap úgy nézek, mint aki embert megy ölni, más meg vígan bámul a napba kicsit sem hunyorítva.. Ez nem is érdekelne annyira, de enyhe szúrós érzést érzek egészen addig, amíg haza nem érek, itthon elmúlik 1-2perc alatt, és jól érzem a szemem körül stb, ha emberek között vagyok, és a nap is szét égette a szemem, valamiért teljesen ilyen szürkés színű lesz a szemem meg nem tudom, nem lehet elmondani az érzését.. Ez már nagyon rég így van sajnos. Mit tudok tenni ez ellen?
2019. okt. 19. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

pld.: Érzékeny a szemed, valószínűleg a könnyfilm nem vonja be rendesen, erre lehet patikában műkönnyet venni.

(Szemorvos meg tudja nézni.)

2019. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!