Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami belement a szemembe?

Valami belement a szemembe?

Figyelt kérdés
Szombat este valami talan szempilla a szemembe, amit egyaltalan nem talaltam megbenne,szurt,fajt azt kovetoen kb hetfo estig, szemembe folyamatosan csepegtettem, attol kicsit jobb lett azota kisse erzekeny, vorosebb a bal szemem a jobbnal, ha benne lenne meg valami azt ereznem nem? Megkarcolodhatott a szaruhartyam? Mikor lesz ujra a regi? Komolyabb panaszom nem volt azota,hogy erzekeny a szemem kisse meg. Elore is koszi a valaszt! (Telefonrol irtam,bocsi erte)

2019. nov. 7. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem ment bele semmi, hanem kötőhártya gyulladásod van, talán szemészetre kellene menned. Nem tudom mit csöpögtetsz bele folyamatosan, de az sem biztos, hogy jót tesz.
2019. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vision szemcseppet, ugy ereztem hirtelen szuro fajdalom mintha tenyleg belement volna valami, de csak ultem, szoval azt se mondanam ,hogy belecsapodott valami.. vervorosnek se mondanam a szemem,inkabb csak vorosebb mint a masik
2019. nov. 7. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor menj szemészetre, lehet az a szemcsepp sem jó amit használsz.
2019. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!