Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belement valami a szemembe és...

Belement valami a szemembe és nem tudom kiszedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alsó szemhélyam alatt van egy kis fekete valami. Viszont nemtudom kiszedni se fülpiszkálóval, zsepivel se, anyu sem tudta. Olyan mintha odaragadt volna. Mit tegyek? Muszáj lesz szemészetre mennem? Eléggé bevérzett a szemem ott alul, de nem igazán fáj. Csak ha lefele nézek, irritálja a szememet
2019. máj. 19. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Szemhéjam*
2019. máj. 19. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el szemészhez, mielőtt begyullad
2019. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a szemész mit csinálhat vele ha nem lehet kiszedni? Holnap nem tudok elmenni... Holnaputánig begyullad? Nem lehet, hogy nem begyulladt, csak megsérült az alsó szemhéjam valahogy?
2019. máj. 19. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd az orrodat, mintha bandzsítanál és közben sûrûn pislogj. Komolyan.
2019. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el szemészetre - nincs olyan, hogy holnap nem tudok elmenni - mert a szemész kiszedi 1 perc alatt, speciális eszközzel, aztán máris mehetsz a dolgodra. De ha nem mész el, arra rámehet a szemed, a látásod is - ez nem játék.

Tudom, mit beszélek, én is jártam így, semmi perc alatt kikapta.

2019. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el a szemésznek megvannak az eszközei erre. Meg felír neked egy szemcseppet is.
2019. máj. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!