Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a szemem reggel óta....

Fáj a szemem reggel óta. Olyan érzés mintha belement volna valami a szemembe. Érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Reggel kezdődött. Már akkor is éreztem, hogy valami nem stimmel. Többször vìzzel kimostam a szemem, mert olyan érzés mintha belement volna valami. Nem sminkelek egyáltalán, szóval az sem okozhatta. (pl allergia, vagy lejárt termék stb) Egész nap fáj ha pislogok. Semmi nem látszódik,nem piros, nem dagadt a szemem alatt vagy a szemhéjam. Nem kaptam bele. Szóval nem értem ezt az egészet :( Most már könnyezik is. Érdemes lenne felkeresni egy orvost?
2019. júl. 30. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valami fáj, és nem stimmel, akkor azzal mindenféleképpen és minél korábban orvost felkeresni, még mielőtt nagyobb baj nem lesz.
2019. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!