Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Feles/negyedes szemüveget megéri kiváltani?

Szeptemberben elmentem szemészhez,bal szemem -0,5D jobb -0,25D +cylinder valamennyi mindkettőn. Úgy éreztem,jobb ha erőltetem,azonban órákon nehezebben látom a táblát és vezetésnél is rosszabb. Ilyen kis dioptiára váltsak ki szemüveget?

nov. 19. 19:48  Privát üzenet  

A válaszok

"Úgy éreztem,jobb ha erőltetem,azonban órákon nehezebben látom a táblát és vezetésnél is rosszabb."

Tehát szükséged van rá, megéri!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 19. 19:52 Privát üzenet
Mindenképpen váltsd ki.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 19. 19:52 Privát üzenet

Ha adódott már belőle probl3mád mint ahogy azt írod, egyértelműen ki kell váltani és hordani. Ha nem hordod akkor számolnod kell azzal hogy romlani fog a látásod és az még rosszabb lesz.

Inkább váltsd ki,az a biztos.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 19. 19:53 Privát üzenet
Igen. Vezetéshez mindenképp.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 20. 22:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rövidlátás javítható? A fiam 14 éves. -2.5 ös lett mindkét szeme. Milyen alternativ megoldásokat tudnátok nekem ajánlani? Szemtorna? Táplálkozás és barmilyen vitamin. Bármi....
Éjszakai vezetéshez milyen szemüveget ajánlotok?
Rossz szemüveget írtak fel nekem?
Kirúghatnak valakit suliból, csak mert nincs pénze kiváltani egy szemüveget?
Hol tanácsos az orvos szerint felirt szemüveget kiváltani 12éves gyermekemnek?
Kell-e emeltetni a közgyógykeretet, ha szemüveget akarok kiváltani rá?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!