Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rossz szemüveget írtak fel nekem?

HanashiKuroko kérdése:

Rossz szemüveget írtak fel nekem?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg az új szemüvegemet. Más cilinder van rajta. Az előző szemüvegemet 3 évig hordtam és az orvos most ezt írta fel. A betűk homályosak egy kicsit a monitoron, nem érzem tökéletesnek. Viszont az érdekes az benne hogy ha kicsit jobbra fordítom a fejem akkor tökéletesen látok.

Mit tudnék tenni most? Egy helyen lett vizsgálva a szemem és vásárolva a szemüveg.

Előre is köszi :(



2019. nov. 7. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza és mondd el a panaszod. Lehet nem jó szögben van behelyezve az üveg (nem tudom, ez lehetséges-e, de ki tudja) vagy valamit elnéztek és nem jó a dioptria vagy a cilinder. Mindenesetre bármi is az oka, szemüvegeken általában van garancia, szóval orvosolniuk kell a problémát.
2019. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!