Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sajnos romlik a látásom....

Sajnos romlik a látásom. (65/n) A szemvédő vitaminok vajon segítenének? Próbálta valaki?

Figyelt kérdés

#látásromlás-ellen-vitaminok?
2019. nov. 22. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
anyukam 75 eves, szurkehalyogos, sok dioptrias, szedetek vele minden luteines cuccot de szerinte sokat nem ér.
2019. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Javítani nem fog, max nem romlik tovább/nem annyira.
2019. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Silurus ***** válasza:
Üdvözlöm!Tapasztalatom szerint az alábbi zöldségekben található anyagok sokat segítenek! Látásjavító anyagok találhatóak a spenótban, kelkáposztában, petrezselyemben, fehérrépában, brokkoliban, cukkiniben, kukoricában és borsóban. Egy erdei séta, amikor a szemét közeli és távoli pontokra is tudja fókuszálni, az sokat segít!
2019. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. A szemtorna, ha rendszeresen csináljuk, valamit segít. Ezt már próbáltam.
2019. nov. 23. 07:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kell menni a szemészetre (nem csak optikushoz!!), mert lehet, hogy más gond (pl. makula degeneráció) van a háttérben. Szemvédő vitamin fontos!!!
2019. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltam a szemészeten, felírtak egy erősebb szemüveget, 2-es dioptriát, megcsináltattam sok pénzért és szédülök tőle...nem szeretem használni.
2019. nov. 26. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

A fekete ribizliről és fekete áfonyáról olvastam már nagyon sok helyen, hogy jó hatással van a látásra. Állítólag már a második világháborúban is rendszeresen adtak ezekből készült készítményeket a vadászpilótáknak látásjavítási célból.


Egyébként pedig szemtorna, szemmasszázs, ami biztosan jó hatással van rá. Itt a rendszeresség nagyon fontos, hogy eredményt érjen el az ember. A természetben mászkálás és gyakran közelre, távolra fókuszálás tényleg jó ötlet - és közben még kikapcsolódik, mozog is az ember.

2019. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy bizonyos szintig segíthetnek a trükkök, tornák, étrendek, de a szem romlás nem kerülhető el, ha eljön meg kell tanulni együtt élni vele.
2019. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért kellenek ezek a "trükkök",hogy ne jöjjön el. Hiszem, hogy sokat tehetünk önmagunkért.
2019. dec. 2. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!