Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halucinálok! És borzasztóan...

Halucinálok! És borzasztóan félelmetes, segítenének? .

Figyelt kérdés
Na de kezdem az elején , egy ideje szedek Alprazolamot(xanax) és csak is akkor miután aludtam sokszor felébredtek arra ,hogy valaki áll mellettem és beszél hozzám vagy valaki lehúzza rólam a takarót ,ilyenkor magamnál vagyok,fel vagyok ébredve és ilyenkor mégis lefagy a testem pár másodpercre és csak résnyire tudom kinyitni a szemem és úgy láttam azt az alakot . Nem lehet magát az érzést leírni de igenis magamnál voltam ,nem álmodtam valaki hozzám ért durván és meg kellett erőszakkoljam magam ,hogy valahogy meg tudják mozdulni . Fél füllel hallottam ahogy beszélt hozzám ,huzzogatta a függönyt ... a xanax miatt van ?

#félelem #halucináxió
2019. ápr. 3. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha előtte nem volt ilyen akkor lehet az váltotta ki az alvásparalízist.
2019. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt ,de nem tudok aludni xanax nélkül ,de már félek is elaludni ,mert mindig az éjszaka közepén èbredek meg ezzel .Nyomás alatt érzem magam ,mintha valaki bántani akarna...
2019. ápr. 3. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen erősségűt szedsz?
2019. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Legjobb lenne letenni a xanaxot, más alternatív megoldást keresni. Vannak természetes növények melyek segítenek ellazulni. Az alvásparalízisnél pedig fontos, hogy tudatosítsd magadban, hogy bármennyire valóságos, csak a te fejed találja ki, és nem kell félned. Csukd vissza a szemed és lazulj el, hamar el fog múlni.
2019. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy az alvásparalízisnek a nyugtatóhoz lenne köze,inkább csak véletlen egybeesés.Nekem gyakran van paralízisem,és igaz néha bekapok egy frontint ha nagyon ideges vagyok este,de csak kb.egy éve alkalmazom,paralízisem meg már több éve van,sőt gyerekkoromban is volt.

Ha ez megnyugtat,akkor bár furcsának mondható,de természetes jelenségről van szó,sok embernél előfordul.

Tudom,hogy gyakran félelmetes,de nincs rá módszer,hogy kikapcsold.Én már nagyjából megszoktam.Ettől még nem vagy beteg,"hallucináló skizofrén" pl.Baj,akkor lehet,ha valaki nappal is hallucinál teljesen éber állapotban,de ez más téma.

2019. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!