Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék legalább 25...

Fogyni szeretnék legalább 25 kg, segítenének?

Figyelt kérdés

16 éves leszek 2 hét múlva és 85 kg vagyok ami sok és legalább 60 kg szeretnék lenni.

Hogyan kezdjek bele kellene valami kis drukkolás nekem mert anélkül úgyérzem nem megy 🙄.


2019. febr. 4. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes életmód váltás, és rendszeres mozgás. Ha ez a kettő megvan akkor fogyni fogsz. Én 25 kilót fogytam így.
2019. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Végig kell gondolnod, hogy mi okozza a hízást. Nem kell egyszerre radikálisan fogyni, hanem ráérősen, bírhatóan. Írd fel, mit és mennyit eszel egy nap. Szerintem már ezt látva kevesebbet fogsz enni. A cukros üdítők, nasik simán gond nélkül elhagyhatók, a szénhidrátdús köretek simán lecserélhetők zöldségre. Reggelihez is kevesebb kenyér, több zöldség. Nem kell mindent megenni, ami a tányéron van, ott lehet hagyni akár az utolsó falatot is. Az étkezést egy pohár vízzel és levessel kell kezdeni, már telíti a gyomrodat, kevesebb fog beleférni. Étkezés után moss fogat, hogy utána egy pár órát ne legyen kedved enni. Ne vegyél részt evős, pláne ivós programokon. Lefekvés előtt 3 órával egyél utoljára. Menj egy darabon gyalog a suliba és vissza, ezt a távot fokozatosan növeld. Ezek könnyen betartható, nem önsanyargató szabályok, és már ettől fogyni fogsz.
2019. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen🙂 a suliba gyaloglás pedig nem fog összejönni mert busszal járok szóval inkább délután megyek el szerintem az is megteszi

Itthon csináljak valami edzős videóra edzést vagy ezeket hanyagoljam még az elején?

2019. febr. 4. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 60 már most is vagy ;) bocs, kihagyhatatlan volt.
2019. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van nem is értem miért aggódok.. 😂😂
2019. febr. 4. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!