Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért lesz sok gépezéstől és...

Miért lesz sok gépezéstől és kevés alvástól karikás a szem?

Figyelt kérdés

Huzamosabb ideig fix fókusztávolság, kevesebb pislogás, kiszáradt vörös és égő szem. Ezek megvannak... Olyan válasz érdekelne, hogy ettől miért lesznek lila karikák a szem alatt? Egyáltalán mi lenne az? Felgyülemlett vér?

Ha már évek óta karikás a szem, akkor azt eltüntetni se lehet?

Tönkrement a gépem, pénzem nem volt hogy megjavítsam, ezért 1 hónapig nélkülöztem. Gondoltam akkor se telefon se tv, és rendesen korán elalszok, hogy 8-9 óra alvás meglegyen. Emellett 3 liter vizet megittam naponta. 1 hónappal később szinte ugyanolyan állapotban voltak a karikáim. Tán végleg ott maradnak?


2019. dec. 17. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Röviden: Vékony a bőröd és átlátszanak rajta az erek, ez maga a "karika". Tudtommal nem lehet mit tenni ellene, maximum halványítani lehet kenőcsökkel vagy sminkkel eltakarni, de egyik sem végleges megoldás.
2019. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!