Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Allergiások, ti mivel enyhítit...

Allergiások, ti mivel enyhítitek a kötőhártyagyulladást, ha a szemcsepp már nem használ?

Figyelt kérdés
Elég régóta vagyok allergiás fűre, fára, szinte mindenre. Szemcseppem is van, de nem használ. Voltam szemésznél, adott rá gyulladáscsökkentőt, és másik allergiaellenes szemcseppet, de az sem használ, sőt még attól jobban viszket a szemem. Sajnos két hétig még nem fog rendelni, mert elment nyaralni, addig sajnos csak az otthoni gyógymód maradt. Segítsetek, ti tudtok valamilyen megoldást?
2010. júl. 20. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Segíthet, ha félóránként, óránként hideg vízzel kimosod, de kellemetlen érzés. Nekem hat a recept nélküli Opticrom szemcsepp, de szerintem az lájtosabb, mint amit te kaptál.

Tablettát is szedsz? Mert azzal kombinálva jobb hatást lehet elérni. Ha nem írtak fel semmit, próbáld ki a Claritint, pár nap után már hat.

2010. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekunk a tobradex krem segitett amit be kell kenni a szembe.Par ora mulva mar nem volt piros kb 3 napig hasznaltam.
2010. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon jó az Opticrom csepp, kb 3 évig használtam, hozzáteszem ehhez szokott hozzá a leghosszabb idő után a szemem.
2010. júl. 20. 17:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Van tabletta is, most éppen Cetirizin HEXAL, sőt kiegészítésként még Calcium tablettát is szedek.

Már bejelentkeztem az allergiagondozóba is, de csak a jövő hónap közepére kaptam időpontot.

2010. júl. 20. 17:26
 5/6 A kérdező kommentje:
A Tobradex krémet vény nélkül is lehet kapni?
2010. júl. 20. 17:26
 6/6 anonim válasza:
szia! Bocsi h nem a kérdésre válaszolok, de nekem is ugyanez a problémám van (csak a szteroidos csepptől javul a gyulladás, amúgy tavasztól őszig szenvedés..), és szeretném megkérdezni h neked van-e már valami, ami bevált? Meg az allergiagondozóban tudták ajánlani valamit? Előre is köszi a választ!
2011. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!