Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével fodrászatban...

Kontaktlencsével fodrászatban dolgozni?

Figyelt kérdés

Állást keresek pár hete, és sürgősen kéne a meló... recepciós állásokat néznék foleg, mert ezt a munkát szeretem nagyon és ebben tudok kiteljesedni. Persze küldtem másra is , bolti elado stb, de onnan nem hivtak.


3 hete keresek és sürgős lenne.

Kontaktlencsem van, de félek a fodrászattól, ebbe utolag gondoltam csak bele...

11 órán át ülnék egy légterű helysegben ( biohair szalon) és nem tudom, hogy irritálná e a szemem, pl a hajlakk, meg ilyesmi... mármint ugye nem jó, ha hajlakk megy a szembe, ha a vendégre fújják ugye megy a levegőbe is hajlakk és nem tudom...


Szerintetek elmenjek az állásinterjúra?

Ebbe csak utolag gondoltam bele, hogy lehet a szememnek nem a legjobb... szerintetek?



2020. jan. 1. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy olyan mennyiségű hajlakk és hasonló lenne a levegőben, hogy gondot okozna a kontaktlencsédnek, főleg, hogy recepciósként biztos nem a fodrászok közelében ülnél.

Ha meg valami gond lenne, ott is lehet hagyni :)

2020. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!