Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges leszek?

Szemüveges leszek?

Figyelt kérdés

Ha letakarom a szemeim és külön külön megnézem, hogy látok a bal szememmel homályosabban látok.

Végeztem online szemteszteket. Ott él tudtam olvasni mindent az utolsó sorokon kívül.

Természetesen megyek optikushoz... Csak nagyon félek, hogy nagy baj van a szememmel.


2020. jan. 7. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos szemüveg.
2020. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok embernek nem egyformán jó/rossz a szeme. Az egyik nekem is gyengébb. Valószínűleg neked sincs nagyobb bajod, csak az egyik lencse erősebb lesz 😁
2020. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Végeztem online szemteszteket. Ott él tudtam olvasni mindent az utolsó sorokon kívül... nagyon félek, hogy nagy baj van a szememmel"

Miért lenne nagy baj, ha csak az utolsó sorokat nem látod? Egyébként meg a szemüvegesség még nem nagy baj.

2020. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tusom, hogy rengetegen vannak, akik szemüvegesek... Mivel nekem még nem volt soha félek az ismeretltől...😥

2020. jan. 7. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, én mikor megkaptam, 2 napig csodálkoztam, hogy milyen szép minden :D
2020. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kaptam privit. Én felnőttként lettem szemüveges, őszintén bevallom előtte heteket hisztiztem főleg mert nehezen találtam nekem tetsző keretet. Szerencsére lett az arcformámhoz illő, és szeretem viselni.

Amíg vársz az időpontodra érdemes kicsit szétnézni a keretek közt 😉

2020. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"én mikor megkaptam, 2 napig csodálkoztam, hogy milyen szép minden :D"

Én is tökre örültem, hogy végre jól látok! :)))

2020. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam ma optikusnál. Megvizsgált géppel, olvastam a számokat, betűket. Térlátást is nézett... Na de a lényeg:azt mondta a szemeim ék az égvilágon semmi baja. Sőt a jobb szememmel 10%-kal jobban látok mint az átlag a bal teljesen normál. Ezért látom úgy, mintha homályosabb lenne.
2020. jan. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!