Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha lézeres szemműtét akkor...

Ha lézeres szemműtét akkor orbi-dent (debrecen), vagy saint james (pest)?

Figyelt kérdés
Valakinek esetleg saját tapasztalat?

2020. jan. 7. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A leginkább attól függ, hogy mennyit szánsz rá. Én az enyémet a sasszem klinikán csinaltatnám meg, gyűjtenék a 2-300.000 forintos műtétre.
2020. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem a pénz miatt kérdeztem.

Sajnos speciális eset vagyok , és pont a sasszem az egyik aki nem vállalt el , még vizsgálat sem kellett hozzá.

2020. jan. 8. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat ha nem vallaltak el, annak oka van, nem tudom minek kell kockaztatni...
2020. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szemdoki82 ***** válasza:

Tisztelt Kérdező,


A lézeres szemműtét végzésére specializálódott klinikák abból élnek, hogy ilyen műtéteket végeznek. Ha a legnagyobb tapasztalatú klinika nem vállalja a műtétet, annak bizonyára az az oka, hogy túlságosan kockázatosnak ítélik a beavatkozást. Érdemes megfogadni ezt a véleményt és nem kockáztatni egy sokkal kisebb tapasztalatú és jóval szerényebb műszerezettségű klinikán, akik esetleg "bátrabbak". Ha pontosan megírja, miért nem vállalták, esetleg jobban is tudok segíteni.

2020. jan. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet!
2020. jan. 15. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
saint jamesnél csináltam meg a látásom, sasszemnél engem is visszautasítottak... Saint jamesnél a látásom balszemre sajnos homályos, jobbszemre nagyjából éles lett.
2020. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!