Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres látásjavító műtét...

Lézeres látásjavító műtét után újra elkezdhet romolni a szem?

Figyelt kérdés
6 év múlva kell új egészségügyi alkalmasságit csinálnom a jogosítvány végett, és megfordult a fejembe hogy lézerrel megcsináltatom a látásom hogy ne kelljen szemüveg. Az lenne a kérdésem hogy ha rendbe rakják akkor 10-20 év alatt ugyan úgy leromolhat a látás, vagy ez egy olyan megoldás, hogy ebbe az életbe nem lesz több gond a látás élességgel?

2020. jan. 9. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Egyik gyerekkori barátomnak nagyon erős szemüvege volt, 4 és 7 körül. Műzét után tökéletes volt neki 1-2 év után azért kellett megint neki csak egyengébb.
2020. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10-20 év alatt a legjobb eredeti testrész is elromolhat. Nekem 7 éve végezték a műtétet, de eddig semmi változást vem veszek észre. Majd írok neked 3 év múlva, meg 13 év múlva is.
2020. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 természetesen emberenként változhat, semmi garancia. Pl nekem fiatalon 2-es kellett aztán évekig 1,25 és 1,75 volt. Most talán romlott 40 felett. Valszeg nekem is stabil lett volna műtét után.
2020. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!