Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől pirosodhat be a ennyire...

Mitől pirosodhat be a ennyire szemem folyamatosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 1 hónapja kezdődött,hogy nagyon bepirosodik a szemem,szinte már reggeltől. Irodai munkát végzek,számítógép előtt vagyok sokat,de előtte ilyen probléma sosem volt. Levettem a képernyőn,a telefonon a fényerősséget,vettem optikában is és patikában is szemcseppet,semmi változás. Volt egy nehezebb időszakom,kevesebbet aludtam és nagyon rosszul,de annak hála istennek vége.

Konktaktlencsét hordok általában,amit előírásnak megfelelően használok,este már otthon átváltok szemüvegre.

Szerintetek mi lehet a gond? Menjek vele orvoshoz?


Köszönöm a válaszokat előre is.


2020. jan. 14. 09:24
 1/5 gublug ***** válasza:

Ez nalam is ugyanigy van. Idorol-idore elojon. Sosem megyek vele orvoshoz. Egyertelmuen a szem faradtsaga a mindenfele kepernyotol,

vagy az uszas, vagy a koszos levego.

2020. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,már arra is gondoltam,hogy valami kozmetikumra allergiás vagyok vagy nem tudom.
2020. jan. 14. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kontaktlencse miatt van. Van, akik nem bírják. Próbáld ki pár napig, hogy egész nap szemüveget hordasz. Ha akkor jobb lesz, akkor meg van a válasz. Ha nem jobb, akkor menj el orvoshoz. Én is sokat vagyok képernyő előtt a munkám miatt, de egy sima szemfáradtság, szemszárazság nem okoz ilyen pirosságot, inkább rossz érzés, szúr kicsit, de azt egy egyszerű szemcsepp megoldja, úgyhogy ez valami más lehet.
2020. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kötőhártya gyulladás, amit a fertőzött kontaktlencse folyamatosan visszafertőz


Kontaktlencse kuka, ne hordd egy darabig és irány a szemészet!

Nem kell időpont, sürgősségi eset

2020. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még sosem volt kötőhártya gyulladásom,szóval nem tudom milyen tünetei vannak. Nem könnyezem,csak irritál,fáj,keveset pislogok.
2020. jan. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!