Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az baj ha nem folyamatosan...

Az baj ha nem folyamatosan hordom a szemüveget? (Naponta kb.4 óra) De azt vettem észre hogy régebben szemüvegben jobban látok, de azt veszem észre ugyanúgy kezdek látni mint szemüveg nélkül. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja vagyok szemüveges de egy fél éve volt kiirva szemüveg (de különböző okokból nem hordtam)

2019. aug. 2. 23:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és-1 és szemem van

És naponta sokat használom a telefont, játék, youtube (használok szem kímélőt)

2019. aug. 2. 23:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így voltam. Állítólag ilyenkor romlik a szem jobban. Ha felteszem a szemüveget, szinte egyáltalán nem élesedik a látásom. :( Gyenge a szemüveg. De alapból nem is jó, én azért nem hordtam... Cilinderes az egyik szemem, nem vették észre az optikába... Nemrég csináltattam máshol vizsgálatot, ott mondták nem csoda nem látok tisztán első perctől a szemüveggel. Nem akartam elhinni, hogy a lencse így kuka belőle... Mentem másik helyre, nem szóltam a cilinderről, nem vették észre... Mentem újabb helyre, szintén nem szóltam és mondták, hogy a balos Cilinderes. A szemüveget nem tudom megszokni, így vettem kontaktlencsét. Olvass valamit távolabbról szemüveggel és anélkül, ha ugyan az, akkor menj vissza, mert az nem használ ha rossz a dioptria.
2019. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de ez egy szembetegség jele is lehet.
2019. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én kb vagy két hete nem annyira látok vele jól

Eddig jól láttam

Most olyan lenne mintha kicsit jobban látnék de a messze dolgokat nem tudom leolvasni

De mikor legelsőnek volt szemüvegem simán elolvastam

2019. aug. 3. 11:15
 5/6 A kérdező kommentje:

Megvagyok nyugodva nem betegség

Hanem sajnos romlott a szemem és más dioptriás szemüveg kell

2019. aug. 3. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja a szemednek csak erőssebb szemüvegre van szükséged!
2019. aug. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!