Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jobb szememmel pici pötyöket...

Jobb szememmel pici pötyöket és fonalakat látok ha sötét felületre nézek vagy fény felé mi lehet ez?

Figyelt kérdés
nagyon félek nehogy valami súlyos szemprobléma legyen. Télen szoktam még ha a hóra nézek olyat mintha vékony hajszálakból lenne egy rakás összedobva. Tapasztalt valaki ilyesfélét.
2010. júl. 22. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél így van. Pl. elalvás előtt is, ha be van csukva a szemed, akkor is láthatsz pontokat, meg mindenféle mintákat. Régen azzal fárasztottam anyumat, hogy sorolni kezdtem neki, miket látunk magam előtt :D
2010. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*látok
2010. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Bár én úgy érzékelem hogy mindkét szememmel egyformán látok ilyeneket. Pl. ha az égre nézek akkor mintha sok pici pötty mozogna ide oda. Általában élénk neon színűek. Mint azok amiket elalvás előtt is látok.:)
2010. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!