Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi véleményetek az Air Optix...

Mi véleményetek az Air Optix Night & Day kontaktlencséről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Most kaptam próbalencsének, beraktam és ha egy helybe ülök akkor a széle szúr..

mitől lehet?

2010. júl. 23. 14:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szúr? Megnézted nincs-e kifordulva, esetleg valami kis kosz ment alá vagy sérült a széle? Vedd ki tisztítsd meg, tedd vissza.
2010. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemtom, ma elmentem vele,és olyan h legtöbbször jó, de néha el kezd szúrni a széle...
2010. júl. 23. 21:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah é s úgy érzem,mintha vagy túl nagy lenne vagy ilyesmi,mert nem mindig mozog normálisan a szememen...
2010. júl. 23. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj, nekem is olyan van most, de nagyon nem szeretem, pedig rohadt drága volt. Ebben ugyebár elvileg lehet aludni, erre egyszer arra ébredtem, hogy nincs bent az egyik lencse, mindenhol kerestem, aztán a tükörben láttam, hogy a homlokonom van. :D De volt már, hogy a simán attól kiesett, hogy kicsit dörzsöltem a szemem, és néha nagyon száraz érzésem van tőle. Szerintem túl vékony az anyaga vagy nem is tudom, de nekem nagyon nem jött be főleg ennyiért.
2010. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ahha énis azt vettem észre..

Neked nem szúrt a széle?

2010. júl. 24. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:
A széle nem szúrt, de tuti, hogy mégegyszer nem fogok ilyet venni...
2010. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jah értem,nekem szúr vmiért:S
2010. júl. 25. 17:53
 9/9 anonim válasza:
vagy ki van fordulva vagy nem illik a szemed görbületéhez
2010. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!