Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ilyenkor mi van, ez baj lehet...

Ilyenkor mi van, ez baj lehet késöbbiekben? (lent folyt)

Figyelt kérdés

Kb egyhónapja voltam szemészeten mert néha azt vettem észre hogy homályosan látok összefolynak dolgok,és sokat fájt is a fejem.Fel is írtak egy -0,5-ösz szemcsit.Tegnap tóta használom,most lett meg.És az egyik ismerősömtől hallottam,hogy lehet hogy igazándiból nem is kellet volna,mert lehet hogy nem is rosz a szemem,csak pihentetni kéne többet vagy mit tudom.S csak fellírták hogy legyen haszna az adott üzletnek.

És ha esetleg nem volt rossz a szemem ezzel csak még jobabn rontok rajta:(

Igaz lehet ez?

Mióta használom fura megszokni persze de annyi a külömbség hogy pict élesebben látok,viszont van hogy még homályosabban látok szemüvegben mint simán.

Most mit csináljak?(a szemüveg eléggé drága volt):

17/L


2010. júl. 23. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne hordd pár napig, és figyeld, hogy hogy látsz.

és kontaktlencsét használok, és jó a dioptria, de így is van, hogy néha gyengébben látok, homályosabban. és tiszta a lencse. egyszerűen van olyan nap, hogy nem látok olyan élesen vele, mint máskor. de pár nap múlva minden oké. és olyankor ált. én is megeröltetem a szemem. de amúgy szemüveggel is ugyanez van, szóval nem a lencse miatt. amúgy tudtommal a szemüveg nem rontja a látást. próbáld ki egy darabig nélküle szerintem.

2010. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szemészeten írták fel, akkor valószínű,hog kell. Ha 2-3 hónap múlva is lesznek panaszaid , menj vissza a szemészetre.
2010. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszike a segytségeteket.Lehet hogy csak annyi a zegész hogy meg kéne szokjam:(ami ne migazán megy eddig

(3 napja egész nap rajtam van,néha leveszem)

2010. júl. 24. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!