Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Másnak is ennyire nehezen...

Másnak is ennyire nehezen ment a kontaktlencse betevése?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam, először az optikus rakta be nekem, aztán jött egy kis gyakorlás. Hát 1+ órát simán elbénáztam a ki- és berakással együtt. Aztán este fél óráig küszködtem a kivétellel, mire végre sikerült, ma viszont közel egy órányi küszködés után képtelen voltam betenni. Amikor már sikerül ráillesztenem a szememre, akkor kifordulva az ujjamon marad a lencse, aztán meg sokszor azt sem tudom, hogy most a normál vagy a kifordult állapotban van-e?


Szóval végül a tegnapi folyadékot kiöntöttem a tartóból, öntöttem bele újat, beleraktam a lencséket, aztán holnap még egyszer nekifutok.


28F



2020. febr. 22. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt egyszerűen be kell gyakorolni. Én is nagyon szenvedtem a betevéssel, kellett 2-3 hét, hogy rendesen menjen. A kivétel viszont ment egyből elsőre.
2020. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindenkinek nagyon nehéz. Én alapból nagyon ügyetlen vagyok. 2 hét után már ment simán. Az elején nagyon szenvedős. Ne adjad fel! Menni fog! Hajrá!:)
2020. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor megéri az egyórás bíbelődést? :)
2020. febr. 23. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is rengeteget szenvedtem és szintén egy óráig gyakoroltam. Rettentő nehezen ment én már sírtam konkrétan pedig nem vagyok egy síros típus. Nekem kivenni volt félelmetes.

Egyébként ne aggódj egy 2-3 hónap alatt meg fogod szokni teljesen és természetes lesz hogy kell ezt hogy kell azt. Csak rá kell érezni a technikára

2020. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!