Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat ismersz karikás szarkalábas szemek ellen?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még, és elég érdekes de karikás szarkalábas szemeim vannak ha sokat alszok, ha keveset... normálisan eszek meg minden voltunk vérvételen és semmi bajom nincs , legalábbis ezt mondták. Próbáltam már az uborkát de inkább csak frissebbnek éreztem magam tőle, nem nagyon volt kisebb se a karika se a szarkaláb. Szóval valami krém vagy jól bevált házi praktika sokat segítene rajtam, köszönöm! ja és így utólag senkinek sincs ilyen szeme a családban mint nekem vagyis nem örökölhettem... köszi a válaszokat!!
2010. júl. 24. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
6gramm után vagyok, és most értem haza, nem csak karikásak, és szarkalábasak, de vérbe is vannak.
2010. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szemránckrém?
2010. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, de milyet vegyek? egy csomót látni mindenhol de nem biztos hogy mindegyik használ... i
2010. júl. 24. 02:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olcsóbbat akarsz,akkor a Garnier tud segíteni.

Ha professzionálisabbat,és drágábbra is van pénzed,akkor La Praire,Estée Lauder,Lancome nagy eséllyel segítset:)

2010. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szarkalábra én sem tudok jobbat, mint a szemránckrém, erről sztem egy kozmetikust, vagy egy eladót kérdezz.


Karikára viszont a legjobb HÁZI praktika a koffein. Főzz le egy adag kávét, de igazit használj, ne instantot, és azzal átitatott vattapamacsot tegyél a szemedre minden reggel 5-10 percre. Csodákat művel.


De ha nálad ez se jön be, akkor még mindig ott van a korrektor, leginkább az igen kreatív névvel ellátott Karikátlanító. Ezek közül az a legjobb.

2010. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen márkát? 2. vagyok. Attól függ, milyen az igényed, illetve a pénztárcád. Magam forgalmazok 4300-ért is, 7200-ért is, meg 11900-ért is szemránckrémet (Beautycycle, Artistry Essentials illetve Artistry Time Defiance), mind 15 ml, és persze mind kiváló minőségű garanciával. Ajánlani ezeket tudom, mert ezeket ismerem. Ha budapesti vagy, szivesen adok a legolcsóbból akár holnap termékmintát (ingyen természetesen), a többi pár nap, mire beszerzem. Ha érdekel, keress meg privátban és állok rendelkezésedre.
2010. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm szépen a válaszokat, de sajnos nem pesti vagyok, viszont betudom szerezni a dolgokat köszönöm majd szétnézek a plázában a dm-ben... ja és ez a kávés ötlet, köszi majd kipróbálom!!!
2010. júl. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!