Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tüsszentés után cikázó fényes...

Tüsszentés után cikázó fényes pontok és zajos látás. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még ilyenem. Tüsszentés után össze-vissza ugráló fényes foltokat láttam mindenhol. Ez kb fél percig tartott és 3 órája történt. Most vettem észre, hogy mintha "zajosan" látnék, ha a fehér falat vagy monitort nézem, mintha zizegne a kép nagyon enyhén, de kint a szabadban nem látom, csak alacsony fényviszonyoknál, de lehet csak beképzelem vagy normális(?). Volt már ilyenetek? Félek a betegségektől.

#látászavar #fényes pontok #zizis látás
2020. márc. 5. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beképzeled! Voltál már hipochondriával pszichiáternél?
2020. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam beképzelni tüneteket, nem vagyok hipochonder. Fénycikázásokat voltak nagyon ijesztőek és nem tudom, mi volt az oka. Ez a kissé 'zajos' látás még mindig tart, de ha nem figyelek rá akkor nem veszem észre. Lehet eddig is megvolt és mindenki így lát, csak most lettem rá figyelmes, nem tudom..
2020. márc. 5. 16:44
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet vérnyomás probléma? Az ugráló fényes bogyók nálam is voltak már, pl. mikor túl nehezet emeltem és utána hirtelen felálltam.
2020. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ma megint volt ilyenem :D vicces
2020. márc. 29. 21:21
 5/18 anonim válasza:
Nekem is ilyenem van, december körül vettem észre, de ugyan így nem vagyok benne biztos, hogy eltötte volt e. Én is gondolkodtam azon, hogy mindenki így lát. Neked még van?
2020. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szemesznel voltam o azt mondta hogy tartos migren auram lehet, mert elotte volt migrenem mielott ez kijott. Meg mindig tart. Neurologiai problema. :(
2020. ápr. 15. 23:56
 7/18 A kérdező kommentje:
Mar biztos vagyok benne hogy nem igy lattam elotte mert azota erosodott a statika a szememben de ha nem gondolok ra akkor nem zavar.
2020. ápr. 15. 23:59
 8/18 anonim válasza:
Nekem is migrénem van, és egy migrén után vettem észre
2020. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor ugyanez van neked is :D
2020. ápr. 16. 17:03
 10/18 anonim válasza:
A szemész szerint ez a tartós migrén -éira elmúlik?
2020. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!