Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a baj a szememmel?

Mi a baj a szememmel?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve egyik nap arra keltem fel, hogy alig látok,tök csipás a szemem, valami fehér váladék jön a sarkából ha erősebben nyomom és homályosan látok, főleg távolra. Nem piros meg ilyesmi, és olyan mintha száraz lenne, holott könnyezik. Előtte semmi ilyen bajom nem volt, előző nap tökéletesen láttam. Ez azóta mindennapos, csak reggel és este rosszabb.

2020. márc. 21. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
És fél év alatt nem jutott eszedbe szemészhez menni?
2020. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el szemész orvoshoz már el kellet volna menned.
2020. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Légyszíves. Szerintem most senki sem menne szemészetre, aki nem akarja elkapni vagy továbbadni. Akkor ha nem lenne koronavírus járvány, nem tettem volna fel ezt a kérdést, hanem már elmentem volna. (az más kérdés, hogy amíg nem volt, addig miért nem mentem... Asszem azt gondotam hogy nem fontos idk why)
2020. ápr. 3. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!