Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Olyan gyorsan véget ért a...

Olyan gyorsan véget ért a szemvizsgalatom ma az optikaban? Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan véget ért. Kicsit erősebb szemüveg kell de ezt már magamtól is tudtam. Igazából 45 percig voltam ott de csak a keret kiválasztása meg beszélgetés miatt. Ha véletlenül nem jó kötelesek ingyen megcsinálni ugye?

2020. máj. 5. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig szemész szakorvoshoz megyek, mert sokkal jobban betudja mérni és eldönteni, hogy milyen dioptriára van szükség, mint az optikusok. Nem is értem az embereket akik optikába várják a megváltást.
2020. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de ott átmenetileg leromlik a látás, láttam a neten mert ott valamit belecsoppent a szembe vagy nem?? Nem tudom, még ott sose voltam. Az a baj nincs aki jöjjön velem, és félek ha rosszul leszek vagy nem látok nem bírok hazamenni.
2020. máj. 5. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Pupillatágítót kaphatsz, ha szükséges. Ennek hatására pontosabban tudják megmondani, mekkora dioptria szükséges. Nem romlik a látásod ez alatt.
2020. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Szemnyomás mérés előtt érzéstelenítőt cseppentenek be.
2020. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!