Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megint megjelent egy újabb...

Megint megjelent egy újabb szemjavító szer az interneten. A neve Oftalmaks kapszula. Az összetevői jónak tűnnek. Próbálta, használta-e már valaki? Javított-e a szemén,vagy sem? Észt osztó választ köszönöm nem kérek!

Figyelt kérdés
Kérem, csak az írjon választ, aki már megvette, és használta is a terméket!

#Internetes "szem javító" kapszula
2020. máj. 29. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Ezek a kapszulák nem hozzák vissza a szemed dioptriáit se pluszban se mínuszban.

Ezek olyan kapszulák amiben főként olyan vitaminok vannak amik a szemnek hasznosak.

2020. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Már ránézésre is átverésnek tűnik (ez az első Google találat):

[link]


* Egy rakat győzködő szöveg, csodába menő gyógyulásokkal, lehetetlen vállalásokkal.

* Minden bekezdés végén szuggeráló link a termékre, nehogy ne találd meg hol lehet megvenni.

* A kommenteknél kicsit sem feltűnő, hogy minden nap részletes és pozitív kommentet írtak, mindet lehetetlen időpontban (hajnali 4-kor meg ilyenek) és ugyanolyan stílusban, hosszban. Még a kommentelők neveiről is virít, hogy úgy találták ki őket.

2020. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj meg, de van aki még ilyeneknek bedől? Annyiszor van szó a netes csalásokról.
2020. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt kértem, csak az írjon aki már megvette, kipróbálta. Eszet osztani mindenki tud. Azért azt sem hiszem, hogy minden csalás, ami az interneten van. Az a baj, hogy valóban a legtöbb hirdetmény az. Pl. vettem régebben Cholestefin cseppeket, melyek használata nekem nagyon jót tett. És vajon miért? Kinek nem tetszett, hogy használ az embereknek? Ma már nem tudom megvásárolni, legalábbis utánvéttel nem..... Tehát vannak üdítő kivételek. A csalók börtönt érdemelnének, de sajnos szabadon hirdethet bárki bármit mindenféle következmény nélkül, akik meg megveszik - mert sokan megveszik ezeket - nem segítőkészek a többi emberrel szemben, mert nem írnak véleményt pl. ezen a hitelesnek tűnő "Gyakori kérdések" platformon.
2020. máj. 30. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem hirdetmény, hanem maga a forgalmazó/gyártó reklámozza így a termékét. Elég csak rákeresni a "BERNADATTE LTD"-re és rögtön az első találat a NÉBIH, ahol egy másik "gyógyszerükkel" kapcsolatban állapítottak meg jogsértést, ugyanígy valótlan információkat tüntettek fel róla és olyan személyek képét és véleményét tüntették fel a termék mellett, akik hozzá sem járultak ehhez.


Emellett sem betegtájékoztató, sem engedélyszám nincs közzétéve. Senki más nem árulja a terméket, csak ők maguk, de a webshopon semmilyen ÁSZF, GDPR, üzemeltető nincsen feltüntetve, pedig ezek is mind kötelezőek lennének.


Ha ezek sem győznek meg, akkor rendeld meg és írd le a véleményedet róla, legalább mindenki jól jár vele. (Bár ki tudja, az is lehet, hogy érdekeltséged van benne, hiszen nem ez lenne az első eset, hogy reklámozási céllal valaki bekamuzik ide egy kérdést).

2020. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Nikolas Nick!

Tisztelje jobban a kérdezőket - embertársait! Eleve rosszhiszeműségéről tesz tanúságot - még a "Bár ki tudja, az is lehet, hogy érdekeltséged van benne" ha egy kérdezőt ezzel vádol minden bizonyíték nélkül. Én már több mindennel kapcsolatosan tettem fel kérdéseket, de mindig azért, hogy tanácsot kérjek. Az észt-osztókkal - akik nem próbálták ki a terméket - soha nem értettem egyet, hogy minek jelentkeznek, különösen akkor - ha mint én tettem - kértem, hogy ők ne írjanak! Én nyugdíjasként nem ismerem a forgalmazói szabályokat, de amint látom te igen, ezért te akár bejelentést is tehetsz a megfelelő hatóságoknál ha veszed a fáradtságot....A termék összetevői le vannak írva, de jó lett volna azt olvasni, hogy valakiknek valóban bevált. Aki ilyesmiben hazudik, az komoly kárt okoz embertársainak, ha pedig a forgalmazó kamuzik, akkor akár börtön is járhatna ezért. Régen úgy lett volna, ma már bárki, bármit sajnos eladhat embertársainak!

2020. máj. 31. 13:07
 7/8 anonim válasza:
69%
Szia, Mivel a hirdetésükben "Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet hivatalosan is jóváhagyott." ez a szöveg is olvasható és nincs megadva engedély szám, amit egyszerű leellenőrizni, ezert meggyőződésem, hogy csalás! Ln pár perccel ezelőtt küldtem küldtem nekik levelet ogyei@ogyei.gov.hu, hogy igaz e. De még egy problémát látok, a rendelési lapon, egy csomó hazug hozzászólás van. Én azt is megkérdőjelezem, hogy ezek a hsz-k valódiak! Persze akár lehet valós személyek által irt dicséretek, de remélem nem abból kifolyólag, "ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is"! Mert sajnos láttam mér olyat is. Én várom a választ az OGYEI-tól, ha megkapom bemásolom ide! Az interneten rengeteg egészségre káros termék kapható, komoly ellenőrzést igényel (nem szájhagyományt) megvásárlásuk előtt. Rengeteg webshop egy terméket árul és utána eltűnik. Őket nem érdekli ha az emberek egészségkárosodást szenvednek, nekik csak a haszon számít. Az senkinek nem gyanús, hogy ezek a különböző gyógyszerek akciós ára mindegyiké 9.900,-Ft!? Mintha az összeset egy cég gyártaná, csak külön webshopot hoz létre mindegyiknek! Ennyi, üdv.,
2020. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elnézést, hogy én úgy irtam, hogy nem vettem meg és nem is használtam, de fontosnak tartottam, hogy figyelmeztetést írjak.
2020. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!