Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez mi lehet a szememnél? (Kép...

Ez mi lehet a szememnél? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Már raktam ki kérdést ide a szememmel kapcsolatban, páran már láthatták. Diszkomfort érzésem van a szememben stb.. ma viszont van valami a szememen. Ez mi lehet?

[link]



2020. jún. 4. 19:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Talán annyira nem lehet látni, de a szemem sarkáról van szó, az a piros vonal.
2020. jún. 4. 19:28
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy valami apró idegen test, vagy be van gyulladva. Mindenképp menj szemészetre.
2020. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy szempilla...
2020. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem fogadnak sajnos, kaptam rá cseppet, antibiotikumos valamit. Az a baj hogy most a tényleg komoly páciensekkel foglalkoznak csak. Viszont az meg van beszélve hogyha nem javul akkor egy teljes szemészeti vizsgálatom lesz jövőhéten.
2020. jún. 4. 19:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, idegentest biztos hogy nem, ez már tart kb 5 napja! Idegentest érzésem van, de nincs benne semmi
2020. jún. 4. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak addig piszkáltad, amíg bevörösödött? Lehet volt benne valami, de aztán elmúlt, de mivel már vörösre dörzsölted, az erek be vannak durranva, és szúrnak.

Nem árpa, mert már látszana.


Meg kell állnod, hogy dörzsöld!!! Jegelheted is.

2020. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja hát volt hogy nagyon könnyezett, de úgy igazán nem dörzsöltem. És ahol van ez a piros valami érzem is hogy feszül egy picit mintha egy gyulladás lenen
2020. jún. 4. 20:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Most a szemzugodra, vagy a szélére gondolsz?
2020. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igzából mindkettő piros, szóval nem tudom :DD
2020. jún. 4. 20:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Folyamatosan olyan a szemgolyóm mintha vizes lenne, csillog, mint a képen is lehet látni (remélem)
2020. jún. 4. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!