Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egészséges a szemem?

Egészséges a szemem?

Figyelt kérdés
Sajnos már napok óta sokszor nagyon fáj a szemeim körül a csontokban, de főleg a jobb szememnél, ezért elmentem szemészhez. Írtózatosan féltem, hogy glaukóma, de mivel 18 éves vagyok, nem volt a családban, így nem volt rá túl sok esélyem, de azért féltem, hogy ez a fájdalom akár lehet az is (Hozzáteszem, még mindig fáj) A lelet alapján a szemnyomásom 17 mindkettő szememben. ezenkívül: ép védőszervek, gyulladás tünet nincs,csillogó cornea,békés elülső szegmentum, tiszta törőközegek. Ezek alapján kizárható a glaukóma? Kérlek segítsetek.

2020. jún. 11. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A glaukóma magas szemnyomással jár. Neked nem magas. Nem glaukóma.

Egyébként nekem is fáj mostanság a szemem körül. Az előbb cseppentettem Artelac TripleAction szemcseppel ("ha fáj Artelac..."), mert ez van előttem itt az irodában, és elmúlt. (NEM REKLÁM! otthon nem is ezt a terméket használom)

Lehet neked is kellene szemcsepp a fáradt szemek miatt. Menj be a patikába és vegyél egyet, és számolj be a tapasztalatadról.

2020. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem száraz a szemem, hanem fáj, mintha mindjárt szétrobbanna az arcüregem
2020. jún. 11. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, de azért próbáld ki.
2020. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!