Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől sötétedhet el a szemem? ...

Mitől sötétedhet el a szemem? Nagyon ijesztő

Figyelt kérdés
1 hete furcsa dologra keltem fel, felriadtam és ahogy kinyitottam a szemeim, a jobb szememmel nem láttam olyan 5 mp-ig kb, nagyon megijedtem. Utána visszajott igy megnyugodtam, bemeseltem az 1 hete tarto migrenemnek. Viszont azota a migren elmult, es napjaban többször elsotetedik a jobb szemem pár másodpercre, utana visszajon. Ilyet soha nem csinált, es a neten sem találok errol információt. Mi lehet ez?

2020. jún. 15. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Cukorszinted, vérnyomásod jó?

Én elmennék orvoshoz, mert a látásod nem játék..

2020. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cukor jo, foleg miota dietazok, hat a vérnyomásom meg ebben az idoben hol 120 hol 169... De szedem a csökkentőt. Tudom, hogy el kell mennem, de rettegek, hogy valami baj van :( mar a siras kerülget
2020. jún. 15. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el!!
2020. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben :(( köszönöm!
2020. jún. 15. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer mas furcsa dolog tortent, talan migren aura. De az orvos mire behivott, 40 perc utan elmult. Akkor keresgeltem errol. Gyanus, hogyha migrenes alkat vagy, ahhoz lehet koze.
2020. jún. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!