Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtétnél mi az...

Lézeres szemműtétnél mi az ami véd attól, hogy ne nézzek máshova? (lent részletezem)

Figyelt kérdés
Most lesz szemműtétem és csak attól félek, hogy majd másfelé nézek miközben műtik a szemem. Kapok valami olyan szemcseppet amitől nem tudom mozgatni a szemem, vagy mereven kell majd egy helyre néznem?

2012. jún. 30. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam egy pontra kell nézned, és ha esetleg másfelé néznél akkor a gép automatikusan leáll, tehát nem lehet semmi gond. Persze ezt csak hallottam, én igazából nem tudom így van-e :o
2012. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Decemberben volt műtétem, egész jól tudtam koncentrálni, de ha elmozdul a szemed a gép valószínűleg leáll, mert mondta a dokinő, hogy akkor tovább fog tartani a műtét. Szemcseppet kapsz majd előtte, de az érzéstelenít. Az éppen nem műtét alatt álló szemedet meg letakrják a könnyebb koncentráció miatt.
2012. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Múlt hét csütörtökön volt a szemműtétem, és elnéztem a pontról! Semmi gond, leállt a gép, aztán folytatta miután megtaláltam. :-)
2012. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!