Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol csináltassak szemüveget?

Hol csináltassak szemüveget?

Figyelt kérdés
Az Ofotértben szoktam, de ott nagyon sokat kell rá várni, mert Budapesten csinálják meg őket és most nem akarok egy hetet várni, mikor máshol meg helyben megcsinálják. Eddig speciális lencsém volt, UV szűrős ami ugye elsötétedik, ezért is tartott tovább a készítése, legalábbis nekem ezt mondták. De most már csak egy sima, hagyomás lencsét szeretnék. Viszont nem tudom, hova menjek, mert mindig az Ofo-ba mentem, ahol megvizsgálták a látásomat, aztán utána kiválasztottam a keretet. Egyszer még nagyon nagyon régen voltam a Vision Ex-ben, de nem tudom, hogy még mindig megcsinálják-e az adott üzletben, vagy ők is elküldik BP-re a megrendelést, aztán onnan hozzák le. Szóval hova menjek, ahol megvizsgálnak és helyben megcsinálják a szemüveget, nem pedig egy hetet kell rá várni?

2020. jún. 17. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Vision Express, drága, viszont 1 óra alatt elkészítik ha raktáron van a megfelelő lencse/keret. Én ma csináltattam az Aréna Plázában.
2020. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Végül én is a Vision-be mentem, de itt is másfél hetet mondtak, pedig most nem különleges lencsét kértem. Gondolom ők is felküldik már BP-re, mint az Ofo-ban. Szóval így is úgy is sokat kell várnom. Pedig emlékszem még anno nagyon régen itt Győrben is helyben megcsinálták a Vision-ben, úgy hogy csak egy órát kellett várnom. De most itt is másfél hetet mondtak. :/
2020. jún. 18. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az azért lehetett mert vagy a lencsék vagy a keret nincs raktáron! Berendelték gondolom egy másik boltból ahol raktáron van. Nekem is volt így
2020. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Vision Express-nél azokban az üzletekben van saját műhely, amik nagyobb plázákban vannak. Sajnos lehet, hogy Győrben nincs műhely, vagy nincs raktáron a szükséges lencse.
2020. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Már csináltattam évekkel ezelőtt itt Győrben a Visonben szemüveget, akkor másfél óra alatt megcsinálták. Mondjuk az igaz, hogy akkor az Árkádban csináltattam, most meg egy kisebb üzletben. Szóval akkor biztos az volt, amit mondtatok.
2020. aug. 25. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!