Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Optika megteheti hogy nem...

Optika megteheti hogy nem adja át a kontaktlencsét amit már kifizettem?

Figyelt kérdés

Voltam vizsgálaton és ugye jeleztem hogy lencsére szeretnék váltani.

Volt is próba lencse/betanítás persze elég béna voltam de 40perc bénázás után sikerült egyszer önállóan ki és betenni. Mondták is hogy hagyjuk majd menjek vissza új időpontban és megpróbáljuk még egyszer addigra megjön a rendes lencse is de addig nem adják ide se a próba lencsét sem a rendeset még meg nem tanulom normálisan. Nos holnap érkezik meg a rendes de viszont már nem lesz annyi időm mert nagyon sokat melózom így csak simán el akarom hozni de nem hajlandóak ideadni. Mit lehet ilyenkor tenni? Pláne hogy már ki is fizettem.


2020. jún. 25. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Elvégre a próba lencse azért is van hogy itthon is tudjak vele gyakorolni.

Számlám is van arról hogy kifizettem mindent.

2020. jún. 25. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Beírsz a panaszkönyvbe.
2020. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennyi? És akkor ideadják a lencsét vagy visszaadják a több mint 30ezer forintom?
2020. jún. 25. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor 99%, hogy befosnak, és oda adják.
2020. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha odaadják? Akkor sem tudod betenni, meg kivenni.
2020. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Igaz hosszú bénázással. De számít ez? Majd bele tanulok.
2020. jún. 25. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, de anyám kontaktlencséjét a mentősök vették ki, mert neki nem sikerült, bement a közeli mentöállomásra. Én inkább megtanulnám.
2020. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!