Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet olyan hogy 1-2 év alatt...

Lehet olyan hogy 1-2 év alatt alkalmatlanná válok a lézeres szemműtétre?

Figyelt kérdés

kb 2 éve tervezem, a szemem nem romlott azóta, vagy akár csak egy minimálisat, de még nem gyűlt rá össze a pénzem. Tudom hogy van aki alkalmatlan rá a szaruhártya vastagsága miatt, de kérdem én hogy az alkalmatlanság idő függvénye is lehet?

Tehát ha most elmennék akkor emésztenem kellene magamat azon, hogy miért nem mentem hamarabb ha nemet mondanak? Vagy ez genetikailag bekódolt, hogy kin végezhetik?


27 F, -6,5 dioptria


2020. jún. 28. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

előfordul ilyen, de nem ennyi idő alatt és nem a semmiből


az eltelt idő nem sok, ha súlyos szembetegséged sem volt, akkor tutira meg lehet csinálni

2020. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Jobb is, ha kihagyod a műtétet, ismerősöm azóta csak szemcseppekkel képes létezni, mert brutál száraz lett tőle a szeme és idővel úgyis visszaromlik - ne költs a hiúságra hiába!
2020. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


15 éve műtöttem az ultragagyi prk eljárással, semmi bajom, és nem romlott

2020. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha mindenkinek rosszul sikerülne, akkor nem csinálnák senkinek, mert nem érné meg és rengeteg per lenne. Biztos van olyan ami nem sikerül, de egy vakbél műtétben is van aki meghalhat. Ha mindig lenne egy visszatartó erő akkor nem haladna előre az emberiség.
2020. jún. 28. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 70 évesen csinálták...van időd..
2020. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Külföldön perelnek is Magyarországon a műhiba perek meg nagyon gyerekcipőben járnak! [link]

https://www.youtube.com/watch?v=OyfmUxnl65g

de rengeteg van ha rákeresel.

2020. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2020. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szemműtétre való alkalmasságra több szemészet is ajánl ingyenes felmérési lehetőséget. Te ilyenen már vettél részt?
2020. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti válaszoló, és ez mennyire gyakori hiba? :O
2020. júl. 24. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:

10-30 százalékot jelöl meg az FDA !

https://www.youtube.com/watch?v=agX_4NTI3uw

Én biztos nem operáltatnám meg az egészséges szemeimet !Egy mütéti beavatkozás mindig kockázatos!Egyébként megy egy jó szemüvegben mindenki jobban is néz ki!

2020. júl. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!