Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mosókapszula fröccsent 4,5...

Mosókapszula fröccsent 4,5 éves kislányom szemébe. Alaposan kiöblítettük, lehet belőle probléma annak ellenére?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki elkezdené, hogy mit keresett nála... Eddig soha nem fordult elő ilyen, de még hasonló sem! Mert minden el van zárva nálunk. Viszont dédiékhez mentünk át, dédivel bement a fürdőbe, pár másodperc volt az egész. Kimostam neki bő vízzel, nem fájlalja. Piros neki kicsit, de azon kívül más nincs.
2020. júl. 19. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, csak mosogatószerrel. Kicsit még piros volt aznap, de aztán kipislogtam.
2020. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bolhairtoszer fröccsent vegig az arcomon, szemebe, számba ment. Nem hiszem hogy jobb a mososzernel, és semmi bajom nem lett. Raadasul ha pl szappan megy a te szemedbe, mit csinalsz? Kimosod, és mesz tovább a dolgosra.
2020. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak olvasgattam utána és azt írták az egyik legveszelyesebb, mert több összetevőkből áll. (folt tisztító szer, vízlágyító, stb-stb) Ezért gondoltam megkérdezem, hogy ha valakinek tapasztalata van, vagy csak ért hozzá. Köszönöm még egyszer!
2020. júl. 19. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz

Kimosod és jó lesz

2020. júl. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!