Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Balszem alsó látotér kiesés?

Balszem alsó látotér kiesés?

Figyelt kérdés

Játszottam telefonon, majd bal szememmel láttam világos foltokat és kiesett az alsó látotér, ez kb 30 percig tartott utána égett a szemem.

Felhívtam orvost kihívta mentőt bekellett mennem, ott megvizsgáltak. Majd nem találtak semmit bent maradtam másnap reggelig. Azt mondták migrén, meg mehetek vele szemészetre és haza küldtek. Azóta a balszememre néha homályosan látok.

Valaki hasonló tapasztalat?



2020. júl. 22. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem auramigrénem volt egyszer , ami ilyen fényes patkó alakban mutatkozott... barátnőmnek nagyon gyakran volt auramigrénje szegénynek.

Nem stresszeltél amúgy sokat ?? Ja amúgy nekem migrén nélkül jött akkor ez.

Úgy emlékszem nem volt migrénem mellé, és írták is az interneten, hogy valamikor fejfájás nélkül jelentkezik. (fura)

Nézz utána esetleg interneten, hátha valóban az lesz az és megnyugszol kicsit.

2020. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja amúgy nekem is kb fél óráig tartott. Pont francia órám volt skypon és már majdnem lemondtam. Az óra elejét úgy kezdtük el, hogy még nem volt tökéletes, aztán elmúlott.
2020. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a te válaszod megnyugtató inkább, interneten írnak mindent, én meg orvos nem vagyok. Nekem a fejem is fáj azóta, de egy szemészetre elmegyek biztos ami biztos.
2020. júl. 22. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

persze menj csak el. én akkor nem mentem orvoshoz, de pár évre rá voltam neurológián gyakorlaton, elmeséltem hogy mi történt anno és legyintett a neurológus dokinő, hogy migrén.

Illetve nekem az volt a szerencsém, hogy eszembe jutott akkor hogy barátnőm panaszkodott gyakori auramigrénre és akkor utánaolvastam aztán megnyugtattam magam, hogy valószínű akkor az volt nekem is.

De szemészetre amúgy menj el mindenképp az a biztos.

Amúgy nem stresszelsz sokat mostanában vagy nem terhelted túl magad?

Hány éves vagy?

2020. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen stresszes típusú vagyok, 28
2020. júl. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!