Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet műteni kell a szemem?(árpa)

Lehet műteni kell a szemem?(árpa)

Figyelt kérdés

Lassan kettő hete küszködök a szemhejamon található árpával... nagyoon nagyra begyulladt sokáig érett, kaptam ra szemcseppet, krémet es csinaltam a parakotest is... aztan vegre szerdan kifakadt, viszont nem jott ki az egesz, eleg sok bent maradt. Az kicsit szivárgott tegnapig, majd most mar konrketan ugye kisebb lett es olyan betokosodott bezárult kinézete van, hiaba rakom a Meleg párakötést kenem stb Nem latom hogy ujra érni kezdene, vagy megnyílna....

műteni fogjak ?:(

Borzasztóan el vagyok keseredve, van aki ugyanígy járt?

Annak kifakadt ujra, vagy hogy nyílt meg?

Nemtudom mit tudnék tenni, hogy ne kelljen műteni :(


Pénteken mikro vissza mentem azt mondtak ez felszivodni nem fog, ki kell urulnie hogy ne legyen tokosodas amit műteni kell...


Koszonom a válaszokat elore is!



2020. júl. 25. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez eléggé úgy tűnik, hogy betokosodott. Innen úgyse látjuk és úgyis a szemész tudja megmondani, hogyan tovább, minél előbb menj vissza.
2020. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!