Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a szemen lévő árpát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most először tapasztaltam meg a szememen az árpát,ha egyáltalán az,ma reggelre jött ki. Kissé fel van dagadva a felső szemhéjam (szerintem kívűl),enyhén viszket és piros is,kamillás borogatást tettem rá. Többektől kaptam a tanácsot,hogy ha nem piszkálom,majd lemegy magától. Tényleg így van? Mit tudok tenni,hogy ne gyulladjon tovább/ne dagadjon jobban fel ?

Előre is köszi!

(19/L)



2020. aug. 15. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamilla jó. De ha minél előbb szeretnél tőle megszabadulni, érdemes lenne megmutatni orvosnak. Krémet szoktak rá felírni. Meg talán szem cseppet is.
2020. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig nem javul érdemben menj szemészetre, mert elkínlódhatsz vele hetekig.
2020. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Septosyl szemkenőcsöt próbáld ki, recept nélkül kapható.
2020. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Septosyl tényleg jó vény nélküli kenőcs, de sokkal hatásosabb a Tetran kenőcs, bár az már sajnos vényköteles.
2020. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!