Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véletlen egy tárolóba tettem...

Véletlen egy tárolóba tettem a kontaktlencseim mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik szemem - 5, másik - 5.5

Random beleraktam de nem ereztem különbséget. Majd 4 ora hordas után éreztem minimális homályos látást.. Az még fontos infó hogy ez próbalencse es 3.hete van meg.

Már a berakas es kivetel is 5 perc.. De most mindent elrontottam.

2 hét múlva jön a következő havi.. Addig inkább ezt ne is hordjam? Vagy de? Sehogy nem tudom megkülönböztetni?

Köszönöm a válaszokat!!


21/L



2020. aug. 25. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rakd be, nézz valami távolabbi apróbetűs dologra, pl könyvespolcon a könyvgerincek. Ha érzed, hogy nem jó, akkor kell csere.

Másképp nincs rá módszer.

Többet ne rakd egybe, remélem, megtisztogattad őket alaposan.

A tartó azért van két színnel jelölve, hogy meg tudd külöböztetni, a továbbiakban erre figyelj.


Ha nem érzed a különbséget (hiszen minimális az eltérés a két szemed közt), akkor ne cserélgesd próbálkozásképpen; válaszd ki, hogy melyik melyik, és úgy hordd a továbbiakban.

2020. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 25. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!