Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi szükséges a kontaktlencse...

Mi szükséges a kontaktlencse viseléshez?

Figyelt kérdés
Maga a lencse, tok, amiben tartom és ápoló folyadék?
2011. júl. 20. 15:47
 1/8 anonim válasza:
Igen
2011. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Szóval más nem szükséges? És ha jól tudom, használat után ápolófolyadék csere és ennyi...kalap kabát? :)
2011. júl. 20. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Plusz szappan és víz, a ki-és berakásnál xD:D Na jó, viccet félretéve... igen, ennyi szükséges hozzá. Persze a napi kontaktlencséhez még ezek sem kellenek. A folyadékot érdemes mindennap cserélni.. De előző pár hétben én se cseréltem minden nap, csak kétnaponta és semmi bajom nem lett tőle. De azért ajánlatos minden nap cserélni...
2011. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) A szemem őrült módon féltem, a hozzáérés is para, szóval a tiszta kéz alap ;) Köszi mégegyszer
2011. júl. 20. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
jól teszed, hogy félted, nehogy egyszemű kalóz legyen belőled.:)))
2011. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 De Anna válasza:
nekem volt kontaktlencsém, igen csak ennyi kell az már csak rajtad múlik hogy a legdrágább folyadékot veszed meg, de nemtudom mi a különbség. de az én szemem sajna nembírta
2011. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Felírták, betettük és be is szereztem minden kelléket. Az optikában azt mondták, hogy a DMes, Rossmanos folyadékokkal vigyázzak, nem ajánlják, mert nincsenek bevizsgálva.


Szerintetek azért mondták, hogy Náluk vegyem, vagy ez igaz lehet?

2011. júl. 22. 12:05
 8/8 anonim válasza:

lágy kontaktlencsémhez (Aer Optix) én Solo caer aqua-t vagy cycleant használok, az első kékes-zöld, a másik sárga flakonos! ezek 3-4000 ft-ok 360 ml ha jól emlékszem

a sárgát jobban szeretem a tokja miatt, mert lehet csavargatni és ugy tisztítja meg a lencséket, nem pedig a kezemben kell tartani

2011. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!