Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Olvasószemüveg kerete jó...

Olvasószemüveg kerete jó távollátó lencséhez?

Figyelt kérdés
Vagyis manapság nagyon drága maga szemüveg, de míg olvasószemüvegeket 1000 forintokért árulnak áruházakban, addig a távollátó szemüveg 40-50 ezer forint is lehet. Arra lennék kíváncsi, hogy ha elviszem az optikusomhoz a nekem tetsző olvasószemüveges, olcsó keretet, kicserélheti a lencsét benne mínuszos dioptriára? (azt tudom, hogy keretben cserél lencsét, csak nem tom, hogy ilyenben is?) Szakértő válaszát várom, vagy személyes tapasztalatot.

2020. okt. 1. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem nem fogadták el a vitt keretet, azt mondták, nem vállalnak érte felelősséget, mert volt/van már benne beleillesztett lencse

hogy ez az üzletpolitikájuk része, vagy valóban könnyebben megpattan a "használt" keret, azt nem tudom.

2020. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert gondolod, hogy az 50 ezres mínuszos szemüvegből 49 és fél ezer a keret?
2020. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szemüveges vagyok, tudom, hogy az én lencsém 10'000 forint volt, de azért a szemüveg legdrágább része mégis a műanyag keret volt. #2-es, szemüveges vagy?
2020. okt. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!