Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Válaszolnátok a kontaktlencséh...

Válaszolnátok a kontaktlencséhez kapcsolódó kérdéseimre?

Figyelt kérdés

-0.7-es dioptriájú szemüvegem van. Szeretnék kontaktlencsére váltani, emellett természetesen megmaradna a szemüveg.

A kontaktlencse mennyire zavaró? Esetleg valami hozzáfűznivaló, olyan embertől, aki visel ilyet?

Aki váltott már szemüvegről kontaktlencsére, mit gondol, jól tette/jobban érzi magát?


15/F


2010. aug. 8. 18:52
 1/4 anonim válasza:
3 éve van kontaktlecsém. és sokkal jobban szeretem mint a szemüveget...kevesebb probléma van vele.annyi h az elején nehéz kivenni meg betenni. de ne add fel és ha belejössz imádni fogod. a nővérem 2x fogott bele mert az elején nem tudta betenni meg kivenni aztán mikor én kaptam akkor ő is megpróbálkozott és akkor jobban ment és megszokta és sokkal jobb így télleg.csak bíztatni tudlak
2010. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyébként ha tisztán tartod és betartod a határidőket nem is érzed h van vmi a szemedben
2010. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csak ajánlani tudom.Kitágul a látótér,nem párásodik,nem csúszkál az orrodon,nem kell folyt on törölgetni és még sorolhatnám...Bele kell jönni a berakás-kivétel-tisztítás procedúrába de ennyit megér.


Üdv:egy 20 éve kontaktlencsés

2010. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb elején 2 hétig nehéz berakni, kivenni, de utána már ez sem gond, tökéletesen látsz és észre sem veszed hogy valami van a szemedben. sokkal jobb mint a szemüveg amivel csak keretek közt látsz. engem az zavart mindig.
2010. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!