Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől tudom elhomályosítani a...

Mitől tudom elhomályosítani a "képet"?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy ha szeretném eltudom homályosítani azt amit látok. (Ilyenkor semmit nem látok élesben) Egyik barátom szerint, ez teljesen normális, azonban bárkit kérdezek nem tudja ezt csinálni. Mitől lehet, hogy én ezt tudom csinálni a többiek meg nem? (Aki tud hasonlókat szívesen fogadom privátban)

2020. okt. 30. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerül.
2020. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És te látsz valamit élesben vagy mindent homályosan?
2020. okt. 30. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Röviden, tömören, ilyenkor kancsalítasz.
2020. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Marmint a fokusztavolsag valtoztatasara gondolsz? Az emberi szem mukodesehez tartozik.
2020. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Nem tudom mi ez, ezért kérdrm. A fókusztávolság változtatásánál biztos minden homályos?

#3 biztos nem kancsalság

2020. okt. 30. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ilyet mindenki tud,de ne nagyon eroltesd,nyilvan nem a legjobb a szemednek:) attol hogy ok nem tudjak a teknikajat,meg meg tudnak csinalni,nyugi,nem vagy gyikember...probald ki hogy a tukorben kozelrol sokaig nezel a sajat szemedbe,akkor szinte halucinalni fogsz,foleg sotetben:D
2020. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fókusztávolság változtatása miatt.

A kancsalságot pedig nem úgy kell érteni, hogy kancsal vagy, hanem kancsalítasz ilyenkor.

Mindenki képes rá, aki azt mondja nem az vagy nem próbálta meg, nem tudja mire érted vagy hazudik.

2020. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2020. okt. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!