Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egyik szemem 0,25-ös...

Az egyik szemem 0,25-ös cylinderes. Ti csináltatnátok rá szemüveget?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve furcsábban látok a jobb szememmel és szokott is fájni a fejem, miután már elfárad a szemem.

2020. nov. 1. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont 1 hete csináltattam, előtte nem volt szemüvegem. Igaz nekem mint kiderült, mindketto -0,5-s, plusz az egyuk 0.25 cilinderes. Sokkal jobb így szemüveggel. Nem mindig használom, mondta is a szemész, hogy nem kell, de vezetéshez, megbeszéleshez stb felveszem, azóta a fejem sem fáj
2020. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát lehet h csak vashiányod van. a szemészek pont arra mennek h rögtön csináltasson az ember nagyon drágán szemüvegeket. nálam még ráadásúl össze- vissza hazudtak a dioptriákat illetően. ez akkor derült ki amikor elmentem a sasszemklinikára.

szedj vasat, különböző szemkapszulákat. egyél sok halat, sárga gyümiket s zöldségeket, sokat igyál.

2020. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!