Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma kaptam meg a szemüvegemet,...

Ma kaptam meg a szemüvegemet, viszont hirtelen mozdulat után nem látok vele tisztán távolra. Idő kell, amíg fókuszál, az kb 2-3 mp. Ez normális vagy rosszul lett bemérve a szemem?

Figyelt kérdés

Még nem volt szemüvegem, ezért nem tudom, hogy ez így jó-e, vagy az orvos elrontott valamit.

Egyébként még csak 10 perc telt el a felvétele óta, de kíváncsi vagyok.


2020. nov. 6. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként cilinderes, ez nem tudom érdekes-e.
2020. nov. 6. 15:43
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Kell egy kis idő, amíg megszokod. Én is most kaptam új szemüveget, az előzőhőz képes két dioptriával erősebbet ráadásul, úgyhogy úgy két napig hasogatott is a fejem, de most már semmi bajom.
2020. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Én Ukrajnában csináltatok mindíg szemüveget magyar papír alapján. Volt pár magyar szemüvegem, de azoknál voltak azok a gondjaim, hogy szédültem bennük és szokni kellett sokat a szememnek, hogy mi az eget csinálnak itt én nem tudom. Az ukrán szemüveget amint kézhez kapom azonnal tudom hordani, nem fáj a fejem, nem szédülök, abban is vezetek hazáig. Nem tudom annyira, hogy mi a kettő közötti különbség, de szerintem az ukrán valamivel jobb ilyen téren, mert nem hiszem hogy az a normális, ha 2-3 napig szédülsz mert új szemüveged van.
2020. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Én is nemrég készítettem, feles szemüveg, egyik szemem cilinderes. Sosem volt még szemüvegem. Felvettem az üzletben, az autóig úgy mentem, mintha ha a holdon mennék, egyszerűen menni sem birtam benne, annyira fura volt. Pikk pakk megszoktam
2020. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!