Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét ára?

Lézeres szemműtét ára?

Figyelt kérdés

21/L vagyok. Sajnos én 2 éves korom óta szemüveges vagyok, így születtem. És Nem rég voltam szemészeten mert, vizsgálatom volt és új szemüveget szerettem volna csináltatni, mert már nagyon karcos volt a lencsém. És kiderült hogy az utóbbi 3 évben sokat romlott a szemem. 3 éve a bal szemem -12 volt, a jobb -15.

És most a bal szemem -15 és a jobb szemem -18,5.

És mondta a doki hogy sajnos ez 24 éves koromig romlani fog. :/

Ekkor megkérdezte hogy gondolkozom-e szeműtéten, mondtam neki hogy igen. De mondta hogy ha meg is csináltanám akkor sem lesz tökéletes a látásom, ugyan úgy szemüveges leszek, de a jobban fogok látni a mostani állapothoz képest.

Beszélgettem erről mamámmal aki szerint nem kell érte fizetni, mivel ez velem született szem betegség. ( Rossz látásom kívül még minimális szemtengely ferdülésem is van a jobb szememen) ( ja és annyira látok rosszul, hogy aki velem szembe áll 50cmre homolyosan látom az arcát. Ha 2meterre akkor csak paca az arca)

Hát nem tudom hogy ez most igaz hogy nem kell érte fizetni, szerintem kell ugyan úgy

Nem tudom. Arra lennék kíváncsi hogy mennyibe kerül egy szeműtét?


2020. dec. 5. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen biztos, hogy fizetni kell. Miért diszkriminálnák azokat, akik nem ezzel születtek?
2020. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Kell fizetni mert magánklinikákon végzik a beavatkozást. Szerintem menj el alkalmasságira mindenképpen, ott elmondják hogy mire számíthatsz, mekkora javulást tudnak biztosítani. Az alkalmassági még nem kötelez a beavatkozásra. A műtét ára a beavatkozástól függ, nekem sima PRK műtétem volt múlt hónapban és 300 ezer volt.
2020. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!