Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek visual snow szindrómája...

Akinek visual snow szindrómája van, hozzátok lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Mikor kezdődött nektek?

Voltatok orvosnál?

Bármi tapasztalatot szívesen olvasok.


Nekem most olyan mintha felerősödött volna..vagy talán teljesen más betegséghez kapcsolódik..fogalmam sincs..

De az utóbbi hetekben sokszor gyötör migrén szerű panasz.

Uszkáló-villódzó foltokat látok az eleve meglévő visual snow mellé, aztán kegyetlenül fáj a fejem, és hanyinger is társul hozzá..meg tapasztalataim alapján a vérnyomasom ilyenkor vagy igen alacsony, vagy magas..



2020. dec. 6. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem a nyugtató elvonás alatt voltak ilyen panaszaim, de azok egyértelműen elvonási tünetek voltak. Neurológiai, idegrendszeri problémák okozták, de pl stressz, túl sok adrenalin is csinál ilyet. Nekem szép lassan elmúlt.
2020. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem migrénekkel kezdődött egy stresszes időszak után..😔
2021. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 9 eves korom ota van, most vagyok 19. Voltam dokinal anno, de semmit nem talaltak. Megszoktam.
2021. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
En kb 3 eve vettem eszre , nem annyira durva kategoria, igazabol lehet regebb ota megvolt, csak harom eve lett egy idegrendszeri betegsegem, ami miatt nagyon elkezdtem magam “megfigyelni” es akkor tudatosult hogy statikusan latok picit. Remelem nem fog romlani, mert ez még nekem tenyleg egy enyhebb merteku visual snow.
2022. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Te voltál vele orvosnál?
2022. jún. 28. 20:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, Magyarorszagon szerintem nem is nagyon ismerik a neurologusok… meg hàt nincs is rá nagyon semmi megoldás, hisz azt se igazán tudják, hogy pontosan mi okozza vagy hogy mi történik az agyban, ami miatt ez van…
2022. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Neked mennyire erős? Mennyire zavaró?
2022. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nálam 7 éves korban kezdődött, olyan közepes erőségű. Megszoktam hogy van, elég sokat olvastam róla. Nyugaton folyanak kutatások, sőt világszerte, csak nálunk nem, Gógymód nincs rá. Én voltam szemészeten, neurológián, koponya CT, MR, EEG. De nem találtak semmit, minden rendben van. Annyi hogy én nekem alacsonyabb a stressz tűrőképességem, kb. akkor romlott le, mikor ez a statikus látászavar megjelent.
2023. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok, azóta volt lézeres látásjavító műtétem is (FEMTO 7D). Visual snow-ot direkt nem említettem nekik.


Ott iszonyatosan alapos kivizsgálás volt, szintén mindent rendben találtak.

A műtét gond nélkül lezajlott, lassan fél éve. A látásom tökéletes, a visual snow megmaradt.

2023. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolso: a visual snow egy agyi problema es nem a szemben keresendo a “hiba”. Valoszinu ezert maradt meg a visual snowd :/
2023. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!