Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek poszttraumás stressz...

Akinek poszttraumás stressz szindrómája van, hogyan kezeli ezeket a szituációkat?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz múltam van, és bármi ami ahhoz kapcsolódna. Ételek, ízek, szagok, színek, zenék, képek azok úgy érzem hogy nem tudnak felülíródni :(

Próbálok olvasni, vagy koncentrálni valamire de nem megy, mert mindig megjelennek kényszerképzetekben, emlékképekben, és rosszul leszek, elkezdek szorongani, félek, hogy megismétlődik.

Ti ezt hogyan kezelitek? Már nem bírom ezt, egy könyvet nem tudok végigolvasni, mert minden mondatnál eszembe jut valami. Ez később jött elő nálam.


2019. jún. 26. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon nehéz dolog és pszichoterápiát érdemes lenne igénybe venni a probléma megoldása miatt. Ha már voltál szakembernél és nem vált be, keress másikat. Sok szakember van, érdemes megtalálni azt, akivel együtt tudtok dolgozni.
2019. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
járok már egy terápiára, ahol teljesen mást kezelünk, ez a poszttraumás stressz nekem egy komorbid zavar, és nincs pénzem kettőre egyszerre. :(
2019. jún. 26. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Transzcendentális meditáció.
2019. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Szólj ha találtál megoldást.
2019. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos en is igy vagyok ezzel, nagyon rossz erzes olyankor mindig elojon nekem a gyomorideg is. Antidepit is szedek mar 7 honapja es a gyogyszer segit ugy erzem, legalabb is elnyomja a tuneteket. En azt hiszem megkell tanulni egyutt elni ezzel.
2019. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!